#

Haşere Temizliği

#

Haşere Dezenfeksiyon Servisimiz ile Sizlere Güvenli ve Sağlıklı Bir Ev Ortamı Sunmaktayız
Haşere kontrol tedavisi ve dezenfeksiyon hizmetimiz ile haşereler, böcekler ve kemirgenler tarafından evlere taşınan ve potansiyel hastalıklara neden olan bütün patojenleri ortadan kaldırmaktayız. Haşere, böcek, kemirgen ilaçlamasından sonra en sıok görülen hijyen sorunları şunlardır:
– Ölü böcekler, haşereler ve kemirgenler

– Ölü larva ve yumurtalar

– Dışokı ve idrar

– Hoş olmayan kokular

– Böcek, haşere ve kemirgenlerin arkalarında bıraktıkları leke ve yağ izleri

Yukardaki hijyen sorunlarının hepsi evinizin veya işyerinizin güvenli ortamını tehlikeye atmaktadır. Bu nedenle, enfeksiyon risklerini ortadan kaldırmak için, ilaçlama hizmeti sonrasında length hijyenik temizlik hizmeti de sunmaktayız.

Dezenfeksiyon işlemlerimiz deneyimli uzman temizleyiciler tarafından yapılmaktadır. Zararlıların istila ettiği, yuva yaptığı bölgeler bulunarak o bölgelerde ve evin her tarafında temizlik işlemi yapılmaktadır. Örneğin, mutfak ve banyo alanlarında, okayöşeler ve süpürgeliklerde, boru ve lavabo etrafında ki alanlarda ve daha fazla alanlarda uzman temizleyiciler tarafından etkili bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Kullanılan deterjanların tamamı çocuklar ve evcil hayvanlar açısından güvenlidir ve sağlık standartlarını uygundur.